Sláva nazdar výletu, dojeli jsme, už jsme tu!

Kdo by si nepamatoval výlety ze základních či středních škol. Nejen klasický jednodenní, zaměřený především na poznání památek a krás okolí, ale především pobyty v přírodě. Přespání na jednu, či dvě noci, to byla panečku jízda! Přes den se chodili túry a skotačilo se v lese a v noci nám začalo pré. Chudery paní učitelky nevěděly, kdo které chatky skočit dřív a uklidnit rozdováděné školáky.

Minulost versus současnost
Předchozí scénář mapoval především předchozí generaci. Samozřejmě i dnešní mládež prožívá dobrodružství na mimoškolních akcích, bohužel ale ne takové, jako kdysi. Místo pobíhání venku tráví volnou chvíli na mobilu či tabletu. A mnohdy, i když se žáci velice baví, nebaví se učitelé, a tak se stává, že mnohé výlety končí ještě dříve, než začaly.

Tábory jsou stále v kurzu
Ale i přes skutečnost, že dnešní generace naplno zahlcena technikou, táborů či jiných sportovních pobytů neubývá. Naopak jsou pořád stále žádané.Děti si mohou vybrat od „klasického táboru“, po ty se zaměřením. Sportovní, taneční, či jazykový, to vše je k mání. Milují-li moře, mohou strávit prázdniny v Chorvatsku a procvičit si angličtinu. Nejčastěji se bydlí v mobilních domech , které jim zahrnují komfort a útočiště na večer.

Sláva nazdar výletu, dojeli jsme, už jsme tu!
5 (100%)1