Děti jsou hravé


Myslíte si, že je vaše děti si nepřejí mít na zahradě vlastní pískoviště nebo vlastní skluzavku pro děti https://www.detskahriste.cz/detske-skluzavky/? Když jsem si takhle ptala svých dětí, kterým už bylo pět a šest let, tak moje děti mi řekly, že by si přály mít na zahradě vlastní skluzavku pro děti. Chvíli jsem nad tím přemýšlela a řekla jsem si, že by to vlastně nebyl špatný nápad. My totiž máme opravdu velikou zahradu. Kde také máme zahradní nábytek a takový středně veliký bazén, tak by opravdu nebylo od věci, kdybychom třeba si pořídili malé dětské hřiště. A do toho dětského hřiště opravdu nějakou krásnou dřevěnou skluzavku pro děti.

Hřiště pro děti je skvělé.

Samozřejmě, že tu kluzkou část bych nechtěla ze dřeva. Bylo by to opravdu hodně nepraktické a nechtěla bych, aby moje děti si do zadku potom zadržely nějakou třísku anebo aby se jim stalo nějaké nebezpečí. Anebo, aby měli nějakou bolest. Samozřejmě že vždycky ta skluzavka je z odolného materiálu, aby to neprasklo a aby to také udrželo nějakou zátěž. Když by se na tom děti klouzaly. Když jsem tohle potom konzultovala s partnerem a řekla jsem mu, že by naše děti chtěly skluzavku, tak partner řekl, že na tom nevidí nic špatného. Když stejně plánujeme ještě vlastně třetí dítě.

Děti se rády kloužou na klouzačce.

Tak by se ta skluzavka pro děti vlastně využila i vícekrát. Vlastně by tuto skluzavku pro děti nevyužily jenom naše dvě starší děti, ale potom také v budoucnu naše třetí a poslední dítěte. My si totiž s partnerem přejeme velikou rodinu, takže bychom měli potom ještě třetí dítě. I když nevím, tohle už nechám osudu, ale ihned jsme si s partnerem řekli, že se podíváme na internetu, abychom si vybrali opravdu krásnou a kvalitní skluzavku pro děti. Chtěli jsme nějakou barevnou, protože naše děti mají barevný dřevěný domeček pro děti, tak jsme si řekli, aby to všechno k sobě ladilo, tak pořídíme i ve stejném designu skluzavku pro děti.