Hru o únik si bezpodmínečně užijete

Netajíte se tím, že jediné, co vás po dlouhém pracovním týdnu zajímá je to, jak si odpočinete a dopřejete si zábavu, která vás rozptýlí? V tom případě podlehněte i vy kouzlu novodobých her, které stoupají na popularitě. Jednou z těch nejvíce oblíbených je ta úniková, při které jde o zdravou dávku adrenalinu, napětí, ale i humoru při řešení všech záhad a hledání schovaných indícií.
Přijďte si proto vyzkoušet escape game Pardubice zahrát do místnosti jménem Enigma a sami uvidíte, že na vás čeká odreagování, po kterém tolik prahnete.zvětšovací sklo

Na výběr máte 2 hry

Jestli jste nadšenci do všeho, co v sobě ukrývá hororový charakter, potěší vás skutečnost, že je hra s názvem Samara tou pravou volbou pro vás. Ocitnete se v přímém dění volného pokračování filmu Kruh, kdy v hlavní roli byla holka jménem Samara a tolik známá kazeta, která za sebou nechávala spoustu mrtvých.

  • Pokud se rozhodnete odhalit to, proč se opět začala šířit, neváhejte si před jejím začátkem ještě z pohodlí domova pustit tento známý hororový snímek, abyste měli všechny detaily čerstvě v paměti.

Pro ty, kteří nedávají přednost strašidelným postavám a jejich příběhu je připravena hra s názvem Dvojitý agent. Ohromí vás nejen napětí a záhada, kterou tato hra oplývá, ale i skutečnost, že se při její hraní ocitnete v zamotaném ději, kdy nakonec všechno dopadne jinak, než jste očekávali.
Pokud vás zajímá, jaká dobrodružství vás za uzavřenými dveřmi čekají, neváhejte se zaregistrovat a rezervovat si termín v Enigma escape co nejdříve, aby byla místnost připravena jenom pro vaši návštěvu.silueta detektiva

Čas bude utíkat rychle

Každá hra se nese v duchu jistých pravidel a ani ta úniková není výjimkou. Pamatujte si, že časový limit, jakým je 75 minut ve vás vyvolá ještě větší vzrušení a povzbudí vás k tomu – pracovat nejen rychle, ale i spojit všechny vaše síly a schopnosti logicky přemýšlet dohromady. V týmu 2 – 5 hráčů tedy prožijete adrenalin, humorné okamžiky, ale i chvíle plné spokojenosti, kdy zjistíte, že jste ji zvládli absolvovat s úspěšným koncem.

Publikováno v Nezařazené