Jak udržet erekci přirozeným způsobem


Dobře a dlouho spěte – mnoho lidí si začne užívat sexuální hrátky v posteli po setmění. To je ale velká chyba, protože večer mají muži nejméně testosteronu. Namísto nočního sexu se obejměte a usínejte spolu v objetí tak, abyste se pořádně prospali a milovali se ráno. Dopřejte si v ložnici dostatek čerstvého vzduchu a vhodnou teplotu na spaní. A žádný mobil, notebook ani televizi – z těch budete mít převážně divoké sny.

Milujte se ráno – kolem osmé hodiny se vytváří v mužském těle nejvíce testosteronu, a tak je předpoklad udržení erekce velmi pravděpodobný. Navíc na partnerku dobře uvidíte, tak si i lépe užijete krás jejího těla.

usměvavá dívka

Užívejte výživové doplňky – k pevné a spolehlivé erekci vám napomohou i některé doplňky stravy, například banán a datle kvůli vysokému obsahu Tryptofanu, z něhož se tvoří Serotonin. Dále užívejte mořské řasy Kelp, vhodný zdroj hořčíku, syrový česnek kvůli obsahu organické síry a adaptogenní bylinky, například Ženšen či Macu peruánskou, které udržují potřebnou hladinu testosteronu a tlumí tvorbu přebujelých stresových hormonů. Takže žádná syntetická Viagra cena bez receptu a podobná rizika.

Dopřejte si slunce – nedostatek slunečního vitamínu D je v našich končinách bohužel velmi častý. Jeho deficit se může negativně promítnout i na vašem chování a přístupu k sexu.

hezká asiatka

Zdravá strava je základ – zavítejte někdy do prodejny zdravé výživy, tam se dozvíte, jak se lépe a zdravěji stravovat.

Obdivujte partnerčino tělo bez zábran – vaše partnerka nemá jen ňadra, vztyčené bradavky a dychtivou vagínu, někteří muži zapomínají, že její tělo je plné erotogenních zón. Zaměřte se i na bříško a pupík, na hýždě a třísla, na podkolenní jamky, krk a zátylek, ušní boltce a také na chodidla, která patří k nejcitlivějším částem těla s mnoha erotogenními body.

Jak chcete žít bez lásky – bezpodmínečná láska je základ každého kvalitního vztahu, snažte se ji budovat a pracovat na sobě tak, aby mezi vámi vyprchala a neutekla vám mezi prsty.