Ubytování v Jeseníkách v červnu v období letního Slunovratu


Chystáte se do Jeseníků a využíváte ubytování v apartmánu Jeseníky nedaleko Pradědu? A plánujete tamní pobyt v období letních prázdnin? Pak by vám mohli mnozí lidé závidět, protože v této době je tu nejvíce energie z okolního prostředí.

Načerpejte v Jeseníkách dostatek energie

Energie z Bílé Opavy – Bílá Opava pramení na svazích Pradědu a protéká překrásným kaňonem s mnoha prahy, stupni, vodopády a válci. Řeka tu vytváří mnoho záporných iontů a zvlhčuje okolní prostředí tak, že tu můžete vysloveně posbírat energii mnohem víc, než při pobytu v lese. Záporné ionty a přírodní energie jsou důležité pro regeneraci organismu, proto vám Bílou Opavu doporučujeme zejména tehdy, pokud jste přepracovaní a vystavení chronickému stresu.

panorama Jeseníků

Energie z jehličnatých stromů – zalesněný svah v okolí řeky přidává další energii, ta se sčítá s energií vodního toku, a tak se v tomto prostředí budete cítit svěží, i když se tu budete pohybovat pěšky. Bílá Opava a pak návrší u hotelu Figura patří k nejkrásnějším místům v Jeseníkách, a máte-li dostatek sil a elánu, vystoupejte až k rozhledně na Pradědu a pokochejte se vyhlídkou z nejvyššího vrcholu Moravy. Stojí to za to.

Bílá Opava

Ticho a klid – jestliže si objednáte ubytování v apartmánu Jeseníky mimo hlavní sezónu, například v červnu, kdy je navíc délka slunečního svitu až šestnáct hodin, nebudete tu tolik vystaveni turistickému ruchu, a naopak můžete načerpat dostatek energie ze Slunce. Ve spojení s klidem a tichem, pouze se zvuky přírody, to bude léčebný balzám na duši i tělo.

Energie z vhodné stravy – abyste si užili v Jeseníkách báječnou dovolenou, doporučujeme přesedlat na vegetariánskou stravu. Absence masa v jídelníčku vám jen prospěje, vegetariáni žijí zdravěji a také lépe čerpají energii z přírody a lépe regenerují organismus. Vegetariánská menu vám také nachystají při výletech v Jeseníkách v mnoha restauracích a v tomto duchu si můžete připravovat při horské turistice i svačiny.