I malé koupelny nám otevírají mnohé možnosti a umíme při jejich zařizování dokonale vyhrát

Někteří majitelé malých koupelen mají z jejich výměry hlavu v smutku, ale ve skutečnosti se nic tragické neděje. V tomto prostoru trávíme jen zlomek času ze dne, nepotřebujeme tu cvičit a s největší pravděpodobností se zde ani nesetká celá rodina v jednom okamžiku. Z malých koupelen tedy rozhodně nezoufejte a dostatek možností při jejich zařizování máte i v tomto případě. Jednou z dilemat však bude to, zda se rozhodnete pro vanu nebo sprchový kout. Zde bychom se podívali spíše na to, co preferujete bez ohledu na výměru koupelny. Kout vám z celkového prostoru zabere určitě méně místa, ale v praxi existují i řešení, která v sobě kombinují vanu s koutem. Zde je řeč o vaně se zástěnou a víte se zde pohodlně ve stoje osprchovat i vykoupat. Malé koupelny tedy nabízejí několik možností, stačí si jen vybrat a vše promyslet.

koupelna

I malé koupelny vám dokážou poskytnout vše důležité, co potřebujete ke každodennímu životu

K vaně a koutu jsme se v případě malých koupelen několika slovy vyjádřili. Jak je to však v případě umyvadla? Je vůbec jeho rozměr v tomto případě směrodatným? Určitě ano a při malých koupelnách je důležitým každý centimetr. Ano, velké umyvadlo s designovou baterií dokáže být velmi vkusné, ale je skutečně takovým potřebným? Pokud se zamyslíme nad tím, že v umyvadle si myjeme ruce a zuby zjistíme, že jeho velký rozměr je v některých případech absolutně zbytečným a zde víte jít klidně do některého z menších rozměrů.

sprchový kout

Ušetřené centimetry vám následně umožní vměstnat do koupelny přece jen vanu nebo uvolní na zemi prostor, který víte využít např. na odkládání pracích prostředků. I malé koupelny dokážou pojmout nábytek v podobě různých skříněk a závěsné varianty jsou vhodnými i v případě větších koupelen. Takové řešení celý prostor provzdušní mnohem více, než by se mělo jednat o skříňky stojící na podlaze a je to docela logické. Takový nábytek si nyní víte vyskládat přesně vašim prostorovými možnostmi a je to velmi podobné jako v případě sestavy v obývacím pokoji. Vše potřebné pro vaše malé koupelny na webové stránce https://www.sconto.cz/.