Program na letní párty

Pokud je venku pěkně a máte bazén, ideální čas uspořádat první párty. Teď už jen potřebujete kamarády, dobrou hudbu, hodně jídla a pití, dobrou náladu a spoustu energie, někdy to sluníčko dokáže být pěkně vyčerpávající a úmorné.
Buďte kreativní a vymyslete téma nebo nějaké originální znamení párty- například oblékněte si styl oblečení z 50. let, květinovou čelenku nebo třeba žluté oblečení.
dívka u bazénu
Teď už jen vše ozdobit, připravit a můžeme začít. Pokud nemáte mrazák, který chrlí ledy od ráda do večera, je to tedy velká pomoc, ale i tak nic tento krok neohrozí. Jednoduše nechte zmrznout den dopředu více ledů než obvykle. Budete je později potřebovat jako základ do drinků, nanuků…
Jako občerstvení zvolte něco lehkého a odolnějšího vůči teplu. Nakrájejte ovoce, umíchejte ovocný salát, nezapomeňte také na osvěžující šopský salát, upečte toasty či mini tortily. Pro milovníky asijské kuchyně připravte sushi s wasabi omáčkou.
Pitný režim je hodně důležitý. Nachystejte vodu s citrónem nebo okurkou, vylepšit můžete tento nápoj bublinkami, které utvoříte v syfonu.
Připravit můžete také oblíbený nápoj mochito. Smícháte vodu s bílým rumem, přimícháte třtinový cukr s mátou a máte hotovo.
letní oběd
Pokud chcete něco exotičtějšího a pohlednějšího, vydlabejte půlku většího melounu, vydlabanou dužinu nakrájejte na čtverečky nebo vykrájejte různými tvary a vložte zpět, zasypte kokosem, přilijte trochu vodky a zbytek dolijte Malibem. Ke zvýraznění chuti přidejte led.
Nakonec ozdobte prostředí barevnými fáborky s krepového papíru, světýlkami. Do bazénu nafoukněte třeba plameňáka. Zapněte letní songy a párty může začít!
Všichni jsou na místě, ale chybí zábava. Zahrajte si tedy beerpong, míčové hry v bazéně.
Rozproudíte u ostatních energii také společným tancem. Na závěr nesmí chybět i pořízení velké společné fotografie na upomínku z léta.