Jak použít jednorázové elektronické cigarety?


Pokud jste kuřákem, určitě jste někdy slyšel nebo slyšela o elektronických cigaretách. Ty jsou na našem trhu již dlouho, nicméně v posledních letech se stali velmi populární jednorázové elektronické cigarety. Co to vlastně je? Tyto jednorázové cigarety můžete zakoupit běžně téměř v každé trafice, na benzinových pumpách nebo na různých – shopech. Zatímco v době, kdy přišli na trh nebyl výběr nijak ohromující, dnes máte na výběr z mnoha značek a nespočet příchutí. Cigareta se používá velmi jednoduše. Koupíte si ji, vyjmete z krabičky či plastového obalu, sundáte případné krycí krytky, které bývají zejména na náustku, vložíte náustek do pusy a začnete tahat.

kouř

Žádné nabíjení, zapínání ani nic podobného. Cigaretu jen vyjmete z obalu a kouříte. Každá má trochu jinou výdrž, ale obecně můžeme říct, že baterie a objem liquidu u většiny stačí asi na 600 potahů, což je ekvivalent zhruba dvou krabiček cigaret. Tyto cigarety se prodávají s náplněmi, které mají v sobě jak nikotinovou sůl, tak jsou i zcela bez nikotinu. Po vykouření by se měla cigareta vyhazovat do červených kontejnerů, kam se vyhazují i baterie či malé elektronické spotřebiče. Určitě nepatří do směsného odpadu http://www.racketsport.cz/Lepeni-potahu-d31.htm Cena za takovou cigaretu se pohybuje v rozmezí zhruba 130–190 Kč, záleží, jakou značku zvolíte.

žena

Nejoblíbenější značkou jsou pravděpodobně jednorázové cigarety značky Elf bar. Ty patří mezi jednorázovými cigaretami mezi dražší značky, nicméně potěší vás velký výběr příchutí, velmi výrazná chuť liquidu a také konzistentnost chuti, kdy se nestává, že u konce životnosti cigarety chuť liquidu vyprchává. Další oblíbenou značkou jsou cigarety SALT Switch. Ty nabízejí kromě ovocných příchutí také klasické tabákové příchutě. Jsou trochu levnější než zmíněné Elf bar a mají velmi příjemné příchutě, které nepůsobí umělým dojmem.