Jaké prádlo nosíte?


Nosit krásné oblečení s hlubokým výstřihem nebo halenku s holými zády je snem žen, které se nebojí nosit výstřední oblečení a nebojí se ukázat kousek kůže. Jenže nastává problém co se s spodním prádlem. Podprsenka se pod některé oblečení nosit nedá, protože je vidět a vypadá to velmi ošklivě, možná dokonce i hloupě. Existují možnosti jak si takové oblečení ponechat v šatníku, aniž byste se musela stydět za to, že ho občas nosíte mezi lidi.

sexy výstřih

Ženy s velkými i malými prsy chtějí nosit přiléhavé topy. Například satén je velmi přiléhavý a každý kousek látky je pod ním vidět. Proto se pod takové oblečení podprsenka nenosí. Jenže co s tím, když žena nechce aby byly vidět bradavky nebo chce hluboký dekolt? Pak je jediná možnost, a tím je neviditelná samodržící podprsenka. Je vyrobená ze silikonu, básně přilne k ňadrům a dokáže je podržet tak jak potřebujete. S takovou podprsenkou se nemusíte stydět nosit ani přiléhavé oblečení – protože pod oblečením není vidět.

bílé šaty

Nemá ramínka ani zapínání na zádech a drží sama, takže si můžete vzít jakékoliv oblečení chcete. Taková podprsenka je doslov revolucí v dámském spodním prádle, protože zatím na trhu nebylo moc věcí, které by fungovaly tak dobře. Najdete i obyčejné samodržící podprsenky, ale když si prohlédnete recenze tak zjistíte, že úplně samodržící nejsou, protože padají dolů. To se vám se skutečně kvalitní samodržící podprsenkou stát nemůže. Díky ní si nebudete připadat nahá. S tímto mají mnohé ženy problém, protože mají strach chodit bez popdrsenky. Ta neviditelná tyto problémy řeší snadno a velice účinně. Je to řešení které stojí pár korun a dovolí vám nosit všechno co jste si dosud zkoušela jen u vás doma. Kromě této podprsenky existují i tejpy na prsa, které si nalepíte tak jak potřebujete a prsa budou držet. Její nalepení nebolí a hodí se pod velmi odvážné šaty.