Praktické bazény

Bazény do země jsou velmi žádané, a to myslím opravdu hodně. Protože znám případy, že bazény do země jsou skoro všude vyprodané, a tak není divu, že je o ně velký zájem. Navíc taky vypadají lépe než obyčejné bazény, co jsou na trávě. Jistě víte, jaké mám na mysli. A říkám, že bazény nad zemí nejsou zrovna ten nejlepší nápad. Bazény do země jsou lepší, a to hned z mnoha důvodů. Tak hlavní výhoda bazénu do země je ta, že pak pod bazénem nemáte vyschlé kolečko. No, vyschlé. To úplně ne, ale jistě víte, že když pak například balíte bazén na zimu jinam, tak tam máte pěkné kolečko místo pěkné zelené trávy, Je to jako taková pleš, když to tak lidsky řeknu.

Máte raději bazén nebo može?

U nás se to tak říká, že zahrada má od bazénu plešku. Bohužel to ale trvá opravdu hodně dlouho, než se pleška na zahradě zocelí. Myslím, že klidně i celý rok, než se nepozná rozdíl. Bazény do země tuto nevýhodu nemají. Jediná nevýhoda je asi jenom tak, že ho pak nikam jinak přestěhujete. Ale myslím, že když si někdo dává bazén do země, tak asi nemá v plánu už ho někam měnit, ne? Já jsem se s tím taky jednou setkala u souseda, který si dal vyhrabat díru, že si tam dá bazén do země.

Krásný bazén do země.

Jenže pak ho něco napadlo. Prý si dá bazén do země do svahu, takže se díra musela zahrabat a udělat se díra jiná. Bohužel je to tak, ale raději je opravdu lepší se napevno rozhodnout, kam bazén do země chcete. Bazény do země jsou navíc taky praktické. Nikde nevyčnívají a jsou taky lepší na pohled. A vám se například líbí bazény do země nebo je máte raději nad zemí? Ty nadzemní bazény se sice lehce sklidí a přemístí, ale myslím, že výhodnější jsou vždy bazény do země. Akorát tedy dejte potom v létě pozor, abyste tam nespadli. To se lehce mlže stát, když budete ovínění a zakopnete. No a smůla může být na světě. Nicméně bazény do země kupujte jen u ověřených prodejců. A pamatujte, že letní radovánky začínají!