Smích vám pomůže vyrovnat se s obtížemi života

Vzpomenete si, kdy jste se naposledy a bez vážného důvodu nahlas a upřímně zasmáli? Nebo jste si už zvykli chodit celý den s povislou bezduchou mimikou a se SmíchRadost považujeme za nepatřičnou a smích nevhodný. Zasmějeme se povinně jen při zábavě v kině, u televize a při vyprávění vtipů. Proč se nesmějeme v běžném životě, při práci, cestování, nakupování, úklidu?
Nejen staleté zkušenosti, ale i nejnovější vědecké poznatky dokazují, že humor, pozitivní postoj a smích zmírňují stres.
protiklad nálad
Smíchmá neuvěřitelné účinky na psychické a fyzické zdraví.
Zároveň představuje nejbezpečnější sex v té nejlepší podobě. Tělo se při něm promění ve velký vibrátor, který provádí vnitřní masáž.
Představte si, že okamžik, v němž právě žijete, je jediný. Naučte se existovat vždy v určitém okamžiku. To vám dá schopnost a sílu vyrovnat se s obtížemi života.
Neškatulkujte si radost, neschovávejte si ji jen na víkendy, narozeniny, dovolenou. Žijte radostně každý den. Mějte denně po ruce veselé kloboučky, lahůdky, čokoládové bonbóny, šampaňské, které si necháváme na silvestrovskou oslavu. Oslavujte okamžiky, hodiny, minuty své existence. Radujte se z výsledků, jichž jste dosáhli, z laskavostí, jichž se vám dostalo.
Žijte, jako kdyby tento den byl váš poslední. Smiřte se se svou smrtelností. Živí se odtud nedostaneme! Je těžké přijmout svůj budoucí odchod ze světa. Kdo se však s touto skutečností smířil a vypořádal, dokáže se radovat ze vzácných okamžiků, které mu byly darovány. Místo aby posouval nebo zameškal život, který právě existuje.
zábava s vodou
Včerejší den je minulost. Zítřek je tajemství. Dnešní den je dar.
Jediný člověk, který vás může udělat šťastnými, jste vy sami.Dívejte se na jednotlivé části svého života jako na televizní komedii, v níž hrajete hlavní roli. Buďte sami sobě zdrojem zábavy.