V posteli z masivu budou vaše děti spát jako na obláčku


Z pozice rodičů si nesmírně přejete, aby přišly vaše děti do styku pouze s tím nejlepším zbožím. Kromě hraček jim ovšem můžete dopřát mnohem větší luxus, a to tak, že pro nich vyberete i nábytek, který jim dopřeje komfort v době jejich spánku. Dřevěná postel 90 x 200 Drevenynabytek-borovicemasiv, kterou nalezete v nabídce našeho obchodu je vyrobena z masivu a je vhodná do umístění všech dětských pokojů. Kromě velké odolnosti, která je její předností, si u nás vyberete i díky pestrým odstínům dřeva.
A co vás potěší ze všeho nejvíce – je vhodná už pro ty nejmenší děti.spící dítě

Masivní a bezpečná

Masivní dřevo se považuje za největší špičku v oblasti dřevěného nábytku. Volba, kterou učiníte při výběru našich postelí je tedy tou nejlepší, která bude pro bezpečnost vašeho dítěte ideální. Díky ochranné zábraně ji můžete zakoupit už dětem v batolecím věku. Pokud tedy doma máte ratolest, která z postýlky pro miminka vyrostla, spolehněte se na to, že bude mít komfort ve velké posteli i díky tomu, že z ní nikdy nevypadne.
Kromě skutečnosti, že si v ní užijí ničím nerušený spánek malé ratolesti, je vhodná i pro starší generaci dětí. Je dostatečně pevná a stabilní na to, aby unesla i více kilogramů bez toho, aby se nějak nerušil její stav.dětská postel

Lákavá je i nabídka dřeva

Ne všechny dětské pokoje jsou zařízené do stejného stylu a disponují totožným designem. Abychom uspokojili zákazníky, nabízíme jim několik variant dřeva, ze kterých nebude těžké zvolit si ten správný odstín. Oblíbené je zejména přírodní provedení, ale o nic hůř na tom není ani bílá lakovaná verze. Jsou natolik neutrální, že splní vaše požadavky o domově, ve kterém dbáte na eleganci a jednoduchý styl.
Pokud ovšem toužíte po tmavším odstínu, neváhejte se podívat na nabídku dřeva, jakým jegrafit, dub, olše nebo buk. V pokoji vašeho dítěte by přece jenom měla být nejen kvalitní postel, ale i přitažlivá http://ona.idnes.cz/muzi-prozradili-co-na-zenach-neni-sexy-moc-zahalena-odhalena-umela-1cp-/vztahy-sex.aspx%3Fc%3DA090619_120328_ona_vztahy_jup z hlediska jejího vzhledu, čeho lze dosáhnout i správným odstínem dřeva.