Autopůjčovna v Praze 9 jako partner pro výlety do Českého ráje a k Máchovu jezeru

Uvažujete o pronájmu vozu v Praze 9 a přemýšlíte, kam se právě odtud vypravit na krátký jednodenní výlet? Těch tipů, kam jet, by byla celá řada, a tak bychom vás mohli zprvu nalákat někam hodně blízko, ale rozhodně do míst, která vás osloví. Do Máchova kraje.

Jízda z Prahy pronajatým vozem vám k Máchovu jezeru zabere necelé dvě hodiny a pak už se tu můžete kochat krajinou, kterou básník Karel Hynek Mácha opěvoval ve svých verších. Nádherně tu voní borovice a umělá vodní plocha, kterou zakládal císař Karel IV., láká ke koupání v letoviscích na Starých Splavech nebo na pláži Klůček v Doksech. Pláže jsou písečné, velmi příjemné, s pozvolným vstupem do vody, ideální i pro rodiny s malými dětmi. Jsou tu k dispozici skluzavky a tobogány, a chcete-li se vyhnout davům návštěvníků, vydejte se sem koncem srpna nebo koncem června.

rybník v Českém ráji

Kromě Máchova jezera můžete s vozem z autopůjčovny v Praze 9 Autopujcovna-milan.cz zajet i k hradu Kokořín a projít se napříč Kokořínským dolem a odtud se pak vydat třeba k hradu Bezděz a dále pokračovat do Českého ráje. Jsou to jedny z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších míst v České republice a můžeme je doporučit každému, kdo miluje čerstvý vzduch, louky, lesy, pískovcové útvary a hlavně božský klid. Právě zde si dobře uvědomíte, že k poutavé dovolené nepotřebujete ani cestovat někam do zahraničí, a samozřejmě nepotřebujete ani vlastní vůz, ani nemusíte být závislí na hromadné dopravě a jízdních řádech.

Český ráj

Mít auto k dispozici znamená být nezávislí v rozhodování, kdy a kam se právě v daný okamžik vypravit. Jednodenní výlety se budou zamlouvat i dětem, můžete vzít na víkend i své přátele a samozřejmě lze vůz pronajímat i na delší, třeba týdenní pobyt. Jen pamatujte na včasné rezervování vozidel v nabídce tamního autoparku, neboť v letní sezóně bývají vozy zamluvené v předstihu několika dnů až týdnů.