Obklopte se doplňky, které máte rádi

Prohlédněte si svůj domov a zodpovězte si otázku, zda se v něm cítíte dobře, zda se okolo vás nenacházejí věci, které vlastně ani nechcete. Věci, které vám známí a příbuzní věnovali k narozeninám či jiný slavnostním příležitostem a vy jste je vystavili, aby měli radost. Ale máte radost i vy? Nenechte se uzurpovat, vždyť vy bydlíte ve svém bytě, ne oni, tak vy byste se především měli cítit jako doma, a to doslova. Zbavte se doplňků, které vám nic neříkají, ke kterým nemáte žádný vztah. Obklopte se novým doplňky, které váš byt zase rozsvítí.

lampa dekorativní

Dekorační lampy mohou být tím novým začátkem. Rozestavte si je do všech volných koutů vašeho skvělého bytu a rozsviťte nejen všechny místnosti, ale nově i vaši duši. Nechte plynout světlo do nového prostoru, který jste provzdušnili tím, že jste se zbavili nánosu, který vás tížil. A od této doby přijímejte do svého obytného prostoru jen to, co pohladí vaši duši a potěší vaše srdce. A když už budete přidávat do nákupního košíku další nezbytné drobnosti, popřemýšlejte, jak by se vám třeba hodila keramická soška anděla?

ležící anděl

Mile se usmívající andílek s roztaženými křídly, jako by vás chtěl pod ně schovat. Andělé tu byli a jsou od nepaměti. Ne nadarmo je naši předkové uctívali a vážili si jich. Dnes už asi nebudeme chodit každou neděli do kostela. Kde bychom na to brali čas?? Nehledě na to, že někdo na anděly ani nevěří, ale všichni věříme na „něco“, co řídí naše kroky. Někdo tomu říká Vesmír, jiný Buddha nebo vesmírná energie anebo také andílci. Všichni něčemu věříme a naše víra nás uklidňuje. Stejně tak, jako vaši duši mohou uklidnit nově pořízené bytové doplňky, kterými jste si udělali radost.

A co víc – pohled na nově rozsvícenou lampu, pod kterou se pohodlně usadil váš nový strážce duše, keramický milý usmívající se andílek – vytvoří opět vzácnou pohodu a útulnost vašeho domova, který bude opět pro vás skutečným domovem.