Jedinečný dárek pro vaši ženu

Vánoce přicházejí
S blížícími se vánočními svátky řada z nás přemýšlí, čím letos obdaruje své blízké. Někdo má dárky vybrané poměrně rychle, ale jsou lidé, kterým to trvá o poznání déle. Hlavně muži mívají problémy s výběrem dárků pro svoje drahé polovičky. Snad každá žena má ráda šperky, a u nás seženete krásný dárek pro každou ženu. Koupit u nás můžete stříbrný řetízek se jménem. Vyrábíme je na zakázku podle textu, který si přejete.

stříbrné řetízky

Pravé stříbro
Stříbro je velmi oblíbené, hodí se na denní nošení i na slavnostní příležitosti, a řetízek patří mezi nejoblíbenější typ šperků vůbec. Mnoho žen je vůbec nesundává. Právě řetízek určitě potěší každou ženu, a to i tu vaši. Nechte jí vyrobit originální řetízek, který muži nejčastěji objednávají se jménem obdarované. Rádi vám vyrobíme řetízek i pro vaši ženu.

Můžete si online vybrat

  • Zda chcete s kamínky či bez nich
  • Délku řetízku (díky pomůcce zvolíte velikost správně)
  • Druh řetízku
  • A vybrat si můžete i doplňky – srdíčko, čtyřlístek apod.

Pokud chcete zvýšit odolnost šperku, můžete zvolit rhodiování, kdy dochází k potření šperku rhodiem, a to zvyšuje odolnost proti poškrábání.
Řetízek je možné pozlatit a a můžete si zvolit i velikost písmen. Samozřejmostí je možnost rádiového balení.
Během volby vlastnosti řetízku uvidíte cenu každé položky i výslednou cenu, takže vás nečeká žádné nepříjemné překvapení.

řetízek na krku

Se šperkem nešlápnete vedle
Snad každou ženu potěší, když dostane šperk. A to větší bude její radost, když bude šperk se jménem. Dáváte tímto dárkem najevo, že si jí vážíte a chcete jí dopřát něco speciálního. Takový šperk totiž nepotkáte na každé druhé ženě. Pokud má vaše žena raději zlato, není problém vyrobit i zlatou variantu. Potěšte na Vánoce svou partnerku neobvyklým dárkem, který je runě vyráběný a který si určitě zamiluje. Protože jde o zakázkovou výrobu, řešte prosím objednávky včas.