Mobilní dům

Jeden z alternativních způsobu bydlení je dnes žití v mobilheimu nebo v mobilním domu a jejich popularita stále roste. Jedná se vlastně o domu na kolečkách. Pro lepší přiblížení, pro ty, kteří se s tímto způsobem žití ještě nesetkali se vlastně jedná o takový převozný kontejner ve stylu podobném domům, které známe z Ameriky. Pod pojmem kontejner si však člověk představí ošklivou šedou krabici, není ? tomu ale tak. V dnešní době se vyrábějí mobilní domy v naprosto moderním stylu.

Mobilní dům

Domy jsou plně vybavené pro žití a mají dostatek přírodního světla. V dnešním uspěchaném světě je poměrně moderní a dobré žít minimalisticky a pro některé je to proto vhodné i pro celoroční bydlení. Se svým domem můžete cestovat a zaparkovat vždy na nějakém vyhrazeném parkovišti. Jestliže se rozhodnete pro koupi tohoto domu, jistě vám bude přivezen danou firmou. Mezi výhody samozřejmě patří jeho mobilita, menší velikost, snadná instalace a není potřeba složitých stavebních povolení. Domy bývají plně vybavené. Naleznete v nich jak místo na spaní, tak ale i plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Mohou být dokonce rozděleny i do více pokojů.

Vzhledem k dnešním vysokým cenám nemovitostí, se jedná o nejlepší řešení bydlení, za které nemusíte platit tolik peněz. V takovém domku může žít i celá rodina spokojený plnohodnotný život. Dnešní doba je velmi uspěchaná a lidé mívají potřebu se obklopovat mnoha movitými věcmi. Tento alternativní způsob žití vám ukáže, že k životu není potřeba být tak přehnaný materialista, že si člověk vystačí s málem. Díky menšímu prostoru budete více v kontaktu se svými blízkými a můžete tak trávit společně kvalitní čas.

Mobilní dům

Mobilheimy se vyrábějí v různých velikostech a barvách. Krásné jsou ty v dřevěném dekoru. Většina z nich je také plně vybavena topením či klimatizací. Jistě lze také zakoupit některý použitý mobilheim či si ho dokonce jen pronajmout na určité období. Mobilní domy prodej naleznete různě na internetu, ale také na různých billboardech po celé České republice.