Mějte i vy kvalitní vodu ve vašem bazénu

Přítomnost chlorové složky je v každé koupací nádrži poměrně podstatná. Pokud se ve vaší vodě bude nacházet v dostatečné hladině, projeví se to na její kvalitě a čistém vzhledu. I s použitím chemických přípravků se ovšem můžete dostat do situace, kdy se obsah chloru pohybuje v nedostatečných hodnotách.
Napravit tento stav můžete jednoduše, díky přípravku zvaném Chlor šok na techneco.eu, který se aktivně podílí na navýšení chloru ve vodě.

vír na hladině

Okamžitá nebo průběžná pomoc pro váš bazén

Přípravek Chlor šok můžete využít na prvotní úpravu vaší vody, ještě před začátkem vaší koupací sezóny. Docílíte tak dostatečné chlorace, díky čemu bude voda ve vašem bazénu v takovém vzhledu, který vás bude lákat. Výskyt chloru je nejen v domácích, ale i ve veřejných bazénech nesmírně důležitý – z hlediska udržení potřebné desinfekce. Zničí všechny bakterie a plísně, které by se časem v odstáté vodě mohly nacházet a narušovat vaše zdraví.
V nemalé míře se tato chemie postará i o dokonalé projasnění vody, díky čemu nebudete mít pocit, že je znehodnocená. Díky jeho používání se rovněž nesetkáte s tím, že bude vaše voda zelená.
Pokud jste jeho aplikaci nezařadili do vaší péče o vodu hned na začátku, můžete ho využít i v průběhu vaší koupací sezóny. Jestli na jejím vzhledu pozorujete výrazné zhoršení nebo se vám zazelenala, okamžitě na její projasnění použijte přípravek, který vám s její chlorací snadno pomůže.

nohy u bazénu

Dlouhotrvající výsledek

Díky aktivně vázanému chloru se můžete postarat o dlouhodobé navýšení tolik potřebné složky, kterou vašemu bazénu odepírat nesmíte. Účinkuje několik týdnů a o jeho přesnějším dávkování vás informuje tester Cl, který je dobré mít vždy po ruce. Napoví vám, jestli jsou jeho hodnoty v normě nebo naopak v takovém stádiu, kdy je opět potřeba zaútočit na Vaší vodu potřebnou chemií.
Pravidelně tedy sledujte to, jak na tom vaše kvalita vody stojí a nepochybně si léto u vašeho bazénu budete pouze užívat.